negi genitali??

Boli genitale feminine

Postata de delice cu 14 ani in urma.

buna ziua,am observat de curand ca am un neg in zona inghinala...e mai mult pe picior..in partea stanga e situat.e vorba de negi genitali?astept un raspuns va multumesc

Raspunsuri (6)

ionica

acum 14 ani

Acesti negi genitali se manifesta prin mancarimi, arsuri, ai astfel de simtome? Sa nu fie totusi vb de altceva...mergi la un control de specialitate.

delice

acum 14 ani

mariana nu ma deranjeaza cu absolut nimic,doar estetic.am mai avut asa pe maini si desi am folosit atat tratamente naturista cat si farmaceutice nu au trecut,si au trecut peste un timp fara sa le fac nimic.am 20 de ani si o relatie de3ani cu acelasi partener stabil.

mariana ana

acum 14 ani

Incearca sa-ti cumeri de la farmacie Condyline solutie cu podofilotoxina, dar ai grija cat pui pe neg. Citeste inainte prospectul acestei solutii. Oricum, bine ar fi sa mergi sa te vada si un medic.

delice

acum 14 ani

o sa merg si la medic,doar ca acum sunt foarte stresata cu sesiunea,si trebuie sa caut un alt medic ginecolog,ca nu sunt foarte multumita de actuala doctorita.multumesc mariana

kasmi

acum 14 ani

incearca si tinctura de rostopasca,, este f buna pt negi ,, o zi buna!

simona

acum 14 ani

Mai bine mergi la dermato-venerologie, se poate rezolva cu azot lichid. Unii doctori au un spray special cu azot cu care ii usuca. Se gaseste si in farmacii dar am inteles ca nu este prea bun