miros urat

Boli genitale feminine

Postata de iulia06 cu 10 ani in urma.

Buna ziua!am facut un avort acum 2 saptamani imi curge si acum ceva maro urat urat mirositor ce trebuie sa fac? Este normal ? Consult un ginecolog sau astept sa-mi vina ciclul . Este vorba despre ceva grav si cand eram gravida imi curgea ceva alb mirositor

Raspunsuri (3)

iulia06

acum 10 ani

Ma poate ajuta cineva cu un sfat

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai eu zic ca trebuie sa consulti un ginecolog.E mai bine sa te vada un doctor, afli mai repede ce ai si poti sa te tratezi mai bine

Mira

acum 10 ani

Fugi la medic, poate fi o infectie, pot fi multe lucruri. daca te intereseaza un medic bun ti-l recomanda pe al meu. E dr. Haradja de la Donna Medical Center. E fff bun. Bafta