mictiuni dese

Boli genitale feminine

Postata de maronica cu 14 ani in urma.

de ce am senzatie de mictiune in continuu desi am facut tratament cu nolicin si urinex?sufar de 12 ani de infectie urinara.

Raspunsuri (4)

bea118903

acum 14 ani

Incerca sa te sterilizezi cu UROVAXON-1 capsula/zi inante de masa timp de 3 luni.Da rezultate foarte bune.Bea timp de o saptamana ceai de mesteacan cate 2 cani pe zi. Rezultatele vor veni imediat.

maronica

acum 14 ani

iti multumesc.voi lua acest tratament.acum beau caei de cozi de cirese.eu mai gresesc cu ceva,beau cafea si atunci apar aceste senzatii.

anca denis

acum 14 ani

incearca un tratament cu multe ceaiuri si cu better suedes,eu am suferit de o infectie urinara 1 an pana am descoperit better suedes si in scurt timp m_ia trecut,daca vrei sa mai vrb id_ul meu e ank_ro89,te pup si ai grija

maronica

acum 14 ani

mersi pt. sfat dar nu beau lichide cu alcool.te voi cauta.multumesc!