mi-a intarziat ciclul 2 zile

Boli genitale feminine

Postata de valentinaE cu 11 ani in urma.

Buna ziua,am 23 de ani mi-a intarziat ciclul 2 zile.Trebuia sa-mi vina pe data de 10aprilie,luna trecuta am avut ciclu regulat mi-a venit pe data de 10.Luna trecuta am intretinut relatie sexuale cu prietenul meu insa nu si-a dat drumul in mine.Exista riscul sa fi ramas insarcinata?

Raspunsuri (9)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

O intarziere de doar 2 zile nu inseamna nimic, dat fiind faptul ca ciclul menstrual poate varia intre 21-35 de zile. Dupa 1 saptamana puteti efectua un test de sarcina , in cazul in care nu apare menstruatia.

rrroxanik

acum 10 ani

Buna.. am si eu o intrebare, Am facut-o cu prietenul meu pe data de 17.09.. ultimul CM mi-a venit pe 29.09, acum mi-a intarziat 2-3 zile.. ac***a ciclu regulat de 28 zile.. am facut si test de sarcina dar aiesit negativ.. poate fi sarcina? ajutat-ma va rog. multumesc!

adriana victorita

acum 9 ani

Buna ziua,am 24 de ani mi-a intarziat ciclul 6 zile.Trebuia sa-mi vina pe data de 1 decembrie,luna trecuta am avut ciclu regulat mi-a venit pe data de 1.Luna trecuta am intretinut relatie sexuale cu prietenul meu insa nu si-a dat drumul in mine. Exista riscul sa fi ramas insarcinata?

luminita270

acum 9 ani

Daca erati in perioada fertila,este posibil.

petronela

acum 9 ani

am si eu o intrebare daca poate sa imi raspunda cineva va rog frumos!!!am 24 de ani si mi,a intarziat ciclu 2 zile si noaptea ma doare coloana si ma junghie sanii din cand in cand nu tot timpul e posibil sa fii ramas insarcinata ca nu ne,am protejat "!!

Roxana

acum 7 ani

Buna ziua ,si mie mi-a intarsiato 3zile si am o scurgere albicioasa cateodata incolora dar acum de genul iaurtului ,luna trecuta mi-a venit mai devreme cu 4zile dar acum a intarziat,am facut si un test si apare negativ .e posibil sa fiu insarcinata?

Utilizator11615365795

acum 3 ani

Buna ziua mia intarziat menstruatia 3 zile am facut neprotejat cu partenerul am stari de greata dar nu vomit si am un ciclu neregulat trebuia sa imi vin luna asta pe 9 ast un ras. Noi ne dorim un bebe.

Utilizator11645057912

acum 2 ani

bună seara mia ântârziat ciclu 2 zile mă dore burta sânii și stare de vomă utinez forte des mă dore capu amețesc am o stare nervosă mănânc mult unele mirosuri de mâncare nu le suport oare să fiu ânsărcinată vă mulțumesc

Katy

acum 2 ani

Și mie mi-a intarziat stopul trebuia sa îmi vina pe 8 martie