Mi-a inatrziat ciclul 2 zile

Boli genitale feminine

Postata de chrixy cu 10 ani in urma.

Buna ziua, am 23 de ani si mi-a intarziat ciclul 2 zile. Trebuia sa imi vina pe data de 21.02 luna aceasta dar nu mi-a venit. Luna trecuta mi-a venit regulat.Am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu, dar el si-a dat drumul in mine. Speriata a doua zi ammers sa imi cumpar pastila de a doua zi. Este posibilitatea sa fiu insarcinata? Va rog ajutati-ma!

Raspunsuri (1)

Metode contraceptive

acum 10 ani

E normal sa iti mai intarzie ciclul o zi, doua. dar daca spui ca si-a dat drumul in tine si ti-a intarziat mai bine fugi la farmacie si cumpara un test de sarcina. Si eu am luat escapelle ieri si am aceeasi frica ca si tine pentru ca nu ne-am protejat cu nimic. Sfatul meu e sa faci un test de sarcina. Ai grija de tine!