metroanexita

Boli genitale feminine

Postata de membru225484 cu 11 ani in urma.

cum se vindeca mai poti face copii dupa aceea

Raspunsuri (2)

victoras

acum 11 ani

Bineinteles ca "DA"!!! Tratamentul consta in antiinflamatoare si /sau antibiotice conform indicatiei medicului !!!Sanatate !!!

Luiza

acum 10 ani

Am fost diagnosticata cu metroanezita predominand dreapta si mi-a dat urmatorul tratament :dociciclina, metronizadol si clafen in perioada ciclului menstrual, si ovule polygynax dupa, timp de 10 zile... tratament pe 3 luni.
Mentionez ca eu sunt casatorita, iar pentru sotul meu nu mi-a dat nici o pastila, este normal?
As vrea sa stiu daca pot ramane insarcinata dupa ce termin tratamentul.
Multumesc