menstruatie

Boli genitale feminine

Postata de nicollyryna cu 10 ani in urma.

am terminat ciclul pe 6 oct si pe 8 oct am o secretie maronie

Raspunsuri (1)

vikitoria

acum 10 ani

Se mai intampla .asta depinde si cum ai fost in perioada de menstra .Sau poate esti racita la ovare.Daca nu iti trece in 2-3 zile atunci ar fi bine sa te adresezi unui medic ginecolog.
dar ai dureri? sau ai avut relatii sexuale imediat dupa ciclu? iei anticonceptionale? iar secretia maronie este abudenta? is multe de la ce poti avea o scurgere maronie dupa ciclu