menstruatie ciudata???

Boli genitale feminine

Postata de dennnysa cu 11 ani in urma.

ciclul meu menstrual este la 35-40 de zile,poate chiar si mai mult...mentionez ca am 20 de ani si pana acum 2 ani,2 ani si ceva...era cam de 28 de zile...nu i cam ciudat???

Raspunsuri (2)

geta269354

acum 11 ani

Este probabil o dereglare hormonala,incearca ceva naturist pt.inceput gen: extract de mladite de zmeur macar o luna fara sa intrerupi deloc.

DrCliniPlus

acum 11 ani

La centrul Medical CliniPlus (www.cliniplus.ro) se fac determinari specifice pentru tulburarile de ciclu menstrual. Rog contactati personalul