menstruatie anormala

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileApp150330210427059 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Am 21 de ani si luna aceasta menstruatia mea a fost anormala. Pana acum perioada dura 5 zile, cu flux mic la inceput si sfarsit si flux normal zilele 2-3. De data aceasta au curs doar cateva picaturi in prima zi... acum este a 4-a zi si nu am avut flux deloc zilele trecute. Pe absorbant se vedea doar o urma usor murdara,ca si cum ar fi fost scurgerile din ultima zi. Este cazul sa ma alarmez,sa merg la un control? Ultima data am fost acum cateva luni si totul era in regula... de la ce ar putea fi? Va rog sa imi spuneti!! Multumesc!

Raspunsuri (2)

Diana.M

acum 8 ani

Buna! Eu in primul rand iti recomand sa mergi la un control pentru a te asigura ca este totul in regula,mai ales ca se pot petrece multe in cateva luni in organismul tau si in al doilea rand sa nu iei vreun medicament pentru ca poti inrautati situatia.Eu merg la un medic foarte bun, la domnul doctor Silviu Istoc, si sunt extrem de multumita.Uite alt avantaj este ca ii poti scrie si pe facebook despre afectiunea ta pentru ca sunt sigura ca iti va raspunde.Sper ca ti-am fost de ajutor,sanatate multa!

oana

acum 8 ani

Multumesc foarte mult pentru raspuns! o sa il caut si o sa intreb, pana ajung la un consult. Sanantate si numai bine!