menstruatie abundenta

Boli genitale feminine

Postata de Andreea1a cu 8 ani in urma.

am luat pastila de a 2 zi cand eram pe menstruatie, si nu mi se mai termina ciclul menstruatia,intre timp aveam si niste usturimi si mi sea recomandat nolicin ce trebuie sa fac sa mi se opreasca?

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Va recomand un remediu natural foarte util in hemoragii uterine, menoragii, hipermenoree, din plante medicinale cu efect hemostatic, astringent, vasoconstrictor uterin capsulele Nrmoflux.Se poate administra 2 capsule de 3-6 ori pe zi, între mese, pe perioada menstruaţiei, apoi se continuă cu 1 capsulă de 3 ori pe zi. Durata curei: 2-4 luni.Multa sanatate!