menstra

Boli genitale feminine

Postata de SIMONA31110000 cu 12 ani in urma.

am lipsa menstra din oct 2011
ce se intampla insarcinata nu sun am patit si in 2010 la fel pauza de 7 luni fara menstra dupa care am avut 3 luni apoi din nou pauza am testosteronul 975 in procentele medicale aprox dublu si a aparut par pe fata ce trebuie sa fac? multumesc

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Va recomand sa mergeti la un medic endocrinolog pentru a va regla nivelele hormonale.