Menstra de 2 ori in aceeasi saptamana

Boli genitale feminine

Postata de Mihaela101 cu 12 ani in urma.

Menstra o am regulata, dar banuiesc ca stresul pe care-l duc de o luna e cauza, imi dau cu presupusul, poate ca cine imi explica si mie fenomenul ... Pe 8.06 pana pe 11.06 dim a fost menstra, dupa o suparare am cedat nervos la o problema. Pentru ca stiam ca sunt curata, spre seara am iesit cu bicicleta sa fac miscare. Pe 12.06 dimineata iar sangerare medie. Stresul sau miscarea de la bicicleta? Din ce cauza? Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Niciuna. Menstra probabil nu se terminase. Recomand oricum un consult giencologic, pentru a elimina ipoteza unei probleme de sanatate mai importante.

Mihaela101

acum 12 ani

Sper sa fie asa sa nu se fi terminat, desi ma indoiesc, a consulta un medic in strainatate este mai dificil, nu sta la mana oricui, din cauza ca este foarte scumpa consultatia, de aceea mi-am pus problema mea pe internet.