MENORAGIA

Boli genitale feminine Menoragia

Postata de bica2002 cu 11 ani in urma.

MENORAGIA POATE FI TRATATA CU AREFAM MAI MULTA VREME SAU NU ETE DE AJUNS,AM MENORAGIE DIN CAUZA UNEI DEREGLARI HORMONALE,SUNT PE ATICOAGULANTE, AM VALVA MECANICA MITRALA,AM HIPERTIROIDIE SUB TRATAMENT ,DAR ACUM CEL MAI MULTA MA SUPARA MENORAGIA,CE AR TREBUI SA STIU?

Raspunsuri (1)

bica2002

acum 11 ani

Problema este urmatoarea,sunt pe anticoagulant,am o dereglare hormonala sub tratament iar trei am hipertiroidie sub tratament si am trecut de 40 anu,deci cauzele sunt atat de multe si compexe iar tratamentul in cazul meu este arefam si suplimente cu fier,iar valva mecanica nu permite si alt tratament,multumesc de rspuns.