menopauza si chiuretajul biopsic

Boli genitale feminine

Postata de rodica206118000 cu 10 ani in urma.

dupa 4 ani de menopauza ac***a sangerari mi sa facut un chiuretaj biopsic la cat timp dupa se opreste sangerarea am 5 zile si tot mai curge

Raspunsuri (1)

DutaGina

acum 7 ani

Buna seara-! Este normal sa sangerezi in a trial salt dupa chiuretaj....a am fact acum Treorchy salt site nu main curves decat Cv maron oar dupa until control a inception say may patent station c***ature Dakar este bn????