medicina

Boli genitale feminine

Postata de gina1974 cu 12 ani in urma.

de ceva timp am depistat o mica unflatura in jurul vaginuluisi ma sperie dar acum nu am posibilitatea de amerge la un control pot sune ca inainte de a depista cu aproximativ 1,5 luninu am mai avut contact cu nici un barbat si nici de atunci pina in prezent imi este teama io ma tot gindesc ca poate este de la toaleta care o folosim in comun acolo unde muncesc unflatura nu se mareste nu doare doar persista imi puteti da o mica idee ce ar putea fi si daca sar putea trata bine inteles cu vizita unui medic si daca io nu pot ajunge foarte urgent la medic imi puteti prescrie intre timp va multumesc si astept

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Pot fi multe lucruri. Fara control medical nu se poate face nimic.