medicina

Boli genitale feminine

Postata de gina1974 cu 12 ani in urma.

scuzaima sunt o mama de 2 cu 2 copi 36 ani in urma cu 2 saptamini am descoperit in ineriorul parti intime mai ezact pe marginea vaginului o mica unflatura si am inpresia ca creste nu ma doare ati putea sa imi spuneti ce ar putea fi si unde sa ma adresez

Raspunsuri (2)

Pena

acum 12 ani

Mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere la ginecolog. Ori mergi la ginecologie la un cabinet partiular, dar in cazul acesta platesti consultatia. Sanatate.

wf???

acum 12 ani

36 de ani, 2 copii si intrebi ce sa faci daca ai o problema in zona vaginului. Foarte tare, ce sa zic!!!!!!