Medici Ginecologi IASI

Boli genitale feminine

Postata de Allexandra Stefania cu 10 ani in urma.

Buna tuturor. As vrea si eu cateva recomandari ale unor medici ginecologi buni din IASI. Precizez ca bun inseamna pentru mine sa stie inainte de toate sa fie om si sa nu imi prescrie "cearsaful"de medicamente. Am fost la destui ginecologi buni din Iasi cum ar fi doamna Dr. Carauleanu sau Stratan insa sunt total dezamagita. Nu am preferinte daca sa fie femei sau barbat, vreau doar sa fie sufletist si sa ma faca sa merg cu drag. O seara minunata!

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 10 ani

Pot sa-l recomand cu toata increderea pe Dr. Mircea Onofriescu .Informatii se gasesc pe site-ul sau.