medic bun

Boli genitale feminine

Postata de Florentina92100217 cu 15 ani in urma.

Va rog mult sa-mi recomandati un ginecolog bun, unde pot merge la un control, pt ca de ceva vreme, desi am fost la niste controale, situatia mea nu s-a ameliorat! Va multumesc!

Raspunsuri (6)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna daca esti din Bucuresti iti recomand pe Mihalache Dan Dragos sau Pop Began Ciprian Virgiliu
ambii sunt doctori la Spitalul Panait Sarbu (Giulesti)
Telefon:316.12.81, 316.12.83, 316.12.87, 316.12.88
Numai bine

Florentina92100217

acum 15 ani

Multumesc pt recomandare, informatiile imi sunt utile intrucat sunt din Bucuresti. Mai am o intrebare, trebuie facuta o programare in prealabil?
Inca o data multumesc si numai bine!

Nora5

acum 15 ani

Este de preferat sa suni sa aflii programul doctorului si sa-ti faci si programare

dorina94106609

acum 15 ani

buna,DINCA GABRIELA ESTE F BUNA O GASESTI LA SANADOR DIN CALEA VICTORIEI

vlad26

acum 15 ani

Sau afla cand sunt de garda si mergi in timpul garzii, eventual dupa amiaza, ar fi mai liber la medicii din Giulesti asa...

Florentina92100217

acum 15 ani

Multumesc pt raspuns!