mancarimi

Boli genitale feminine

Postata de dennnysa cu 11 ani in urma.

Buna seara!de o zi am labiile inflamate si ma mananca.am constatat ca sunt alergica la orice produs Nivea pt ca pateam chestia asta ori de cate ori ma spalam cu gel de dus sau sapun Nivea ba chiar si la axile ma iritam de la sprayul lor.in schimb,acum,nu am folosit aceste produse si am patit o din nou...nu am schimbat gelul de dus,nici sapunul,am chiloti numai din bumbac,e atat de enervant de mi vine sa ma scarpin mereu.:( heelp!

Raspunsuri (1)

DrCliniPlus

acum 11 ani

Aveti si scurgeri? cred ca trebuie sa efectuati o investigatie mai amanuntita intrucat exista posibilitatea ca mancarimea sa fie de alta cauza