Mancarimi in zona vaginului

Boli genitale feminine

Postata de mariaana28 cu 9 ani in urma.

Buna seara! Va rog frumos sa ma ajutati... De cateva zile ma confrunt cu o problema si anume faptul ca am o scurgere vaginala galben-verzuie, urat mirositoare, am mancarimi in zona aceea, cateodata si usturimi. Trebuie sa mentionez faptul ca sunt insarcinata in luna a 7-a. Ce ar putea fi? Este ceva grav?

Raspunsuri (8)

luminita270

acum 9 ani

Este posibil sa fie o infectie vaginala. Nu incercati sa va auto-medicati ,puteti influenta evolutia fatului.Mergeti la ginecolog urgent.

mariaana28

acum 9 ani

Eu sunt. Din pacate mi-am pierdut parola, insa deabia acum am putut sa o recuperez... Imi pare rau pt ca nu v-am raspuns. Si voi tine cont de sfatul dvs.

luminita270

acum 9 ani

Te-a mai suparat acel junghi pe care-l aveai in zona inimii? Erai speriata tare rau! Eu ti-am trimis,, adaugare prietenie”, poti da ,,accept” daca vrei si daca ai nevoie de sfat,te sustin cu mare drag.

luminita270

acum 9 ani

Mai incearca inca o data,nu vrea.

mariaana28

acum 9 ani

Nu, nu mai m-a suparat acel junghi. Am fost la medic,am spus despre aceasta problema, in final am aflat ca aveam tensiunea 8 cu 4. Adevarul este ca de cand ma stiu sunt anemica, tensiunea este mica... sufar de hipotensiune arteriala, insa in sarcina acest lucru nu este prea bine. Am consumat si consum in continuare multe fructe, legume ce contin mult fier si sa speram ca va fi bine pe parcurs..

luminita270

acum 9 ani

Vorbim maine.PUPICI! Noapte buna!

luminita270

acum 9 ani

Mariana,acum am vazut ca esti tu. Esti bine? Ti-am mai trimis mesaje,dar nu mi-ai raspuns la ele.

andrame 87

acum 9 ani

cistita.... mai ales in perioada aceasta rece