Mancarimi in zona genitala

Boli genitale feminine

Postata de Gurgu Carmen cu 9 ani in urma.

Buna ziua ! Sper sa ma puteti ajuta cu problema aceasta. Am o mancarime foarte mare in zona genitala de aproximativ 2 zile si mi se scurge un lichid alb spre galbui in cantitati cam mari . am mai avut problema asta si am luat ovule dar nu au avut efect si mancarimea a trecut de la sine in aproximativ 2 saptamani . De aceasta data nu as mai dori sa astept atata timp. Ce as putea face sa mi dispara mancarimea ?

Raspunsuri (1)

mrtopologescu

acum 9 ani

Buna Carmen,
Simptomele tale pot indica numeroase lucruri, de la infectie pana la un dezechilibru de flora vaginala, care se poate trata cu Feminella Vagi C - ovule naturale. Diagnosticul si tratamentul trebuie realizate de un ginecolog, altfel poti dezvolta complicatii. Mergi la un control cat mai curand. Sanatate multa!