mancarime

Boli genitale feminine

Postata de mihaela ramona cu 13 ani in urma.

buna ziua, de 4 zile am o mancarime in zona genitala. nu stiu de unde poate fi, contact sexual nu am avut de 5 luni, e posibil ca aceasta mancarime sa o am din cauza glicemie marite?tot de 4 zile i-au tratament pt diabet. sa fie de la medicament?
ce pot sa fac?

Raspunsuri (2)

elena

acum 13 ani

Spala-te cu apa calda in care ai dizolvat o lingura de bicarbonat de sodiu( de preferinta din farmacie, dar poti folosi si alimentar in caz de urgenta)

mihaela ramona

acum 13 ani

multumesc mult