mancarime ale vaginului

Boli genitale feminine

Postata de petrolina cu 10 ani in urma.

mancarime al vaginului

Raspunsuri (2)

Andreea Miron

acum 10 ani

In general candida provoaca mancarimi la nivelul vaginului.

Mergi la un medic ginecolog daca nu incearca tratamentele Dr. Hulda Clark. Existe un tratament foarte bun care l-am incercat si eu se numeste Complex Candida. Ti-l recomand.

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul ginecolog pentru excluderea unei infectii vaginale- cauza probabila a pruritului descris ( examen al secretiei vaginale).