ma puteti ajuta si pe mine?

Boli genitale feminine

Postata de te geo cu 9 ani in urma.

sunt insarcinata in 10 sapt si mi-am facut analizele setul torch,doctorul meu a zis ca sunt infectata cu un virus herpeti 1 si 2 anticorpi IgM-ser-elisa 12.775 NTU.
Este ceva grav,ce sa fac?

Raspunsuri (1)

GinieAna

acum 9 ani

mergi si mai vezi un medic. eu asa am facut la dublul test, ma alarmase medicul si am zis totusi sa mai merg sa aflu si o a doua opinie. Eu am fost la dr. Silviu Istoc, lucreaza la medicover si mi-a placut foarte mult de dumnealui, este nu doar un medic foarte bun, dar si o persoana foarte calda si rabdatoare. mi-a raspuns la toate intrebarile, si m-a linistit cu privire la rezultatele testului. o sa te simti si tu mai linistita cand o sa afli si o a doua opinie.