lucrez la un studio videochat si folosesc jucarii

Boli genitale feminine

Postata de ninavasile cu 14 ani in urma.

ma pot afecta cumva jucariile sexuale? am colege care spun ca pot aparea complicatii

Raspunsuri (7)

studio videochat

acum 14 ani

Si eu lucrez la un studio si nu am auzit pe nimeni sa fii avut probleme din cauza siliconului folosit la jucarii. Probabil doar o alergie te poate afecta dar sunt sanse mici.

andra

acum 14 ani

Buna! Atata timp cat dezinfectezi jucariile,nu se poate intampla nimic.Cunosc fete care lucreaza de ani buni si nu au patit nimic pana acum.Totul este sa fii curata si pe maini, cand te joci si sa respecti si igiena personala.

IonVasile

acum 14 ani

Presupun ca daca jucariile sexuale sunt folosite de mai multe persoane, eventual care au boli venerice, sau altceva, te pot afecta. Anumite boli se transmit si printr-o cantitate mica de fluide.

maria

acum 14 ani

cred ca ar trebui sa le dezinfectezi inainte sa le folosesti

ioana

acum 14 ani

daca le folosesc mai multe persoane .. clar nu e indicat

mihai

acum 14 ani

Nu ai auzit de igiena,cumpara 1l de spirt (alcool sanitar)

alina

acum 11 ani

cand am lucrat eu pe fetelive.ro am folosit jucarii luate din magazin si chiar folosite nu mai de la mine.

Fetelive.ro E Timpul Sa Castigi Si Tu
faci bani usor cu videochat de fete live.