Leptrothrix

Boli genitale feminine

Postata de ildili cu 12 ani in urma.

Am o mare problema dupa ce am scapat de candida am ramas cu o infectie genitala provocata de leptothrix. Este foarte greu sa gasesc ceva pe net despre aceasta infectie. Am urmat de 2 ori un tratament cu cotrimazol prescris de medic. Dar nu am scapat. Cineva poate sa imi spuna ce este Leptotrixul? se transmite sexual?

Raspunsuri (1)

Carpe Diem

acum 12 ani

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=17231&

aici gasesti informatii si discutii intre femei care s-au tratat de aceasta despre leptothrix,

Leptothrix vaginalis is a long curving filamentous organism, which is very frequently observed together with Trichomonas vaginalis. ( este un parazit care este frecvent intalnit alaturi de trichonomas vaginalis)