labii

Boli genitale feminine

Postata de jackelina cu 11 ani in urma.

buna ziua vreau sa va intreb daca am labiile mari mai lungi ca niste aripi de fluture cu toate ca nu ma incomodeaza, nu ma dor doar ca se vad urat ca aspect sunt un pic pronuntate in chiloti exista posibilitatea sa nu am o sarcina normala ??au vreo legatura cand voi ramane insarcinata va multumesc frumos pt raspuns

Raspunsuri (4)

alpha

acum 11 ani

Nu exista nici o legatura intre labii si sarcina / fertilitate.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nu.

cinimod

acum 9 ani

Buna !
Cred ca ai niste labii extrem de voluptoase si frumoase. Am 27 de ani, si am fost cu aproximativ 10 femei in viata mea. Nu am avut norocul sa dau peste o comoara ca tine, in mintea mea, chiar s-a creat un mit despre labiile proemintente ( aripi de fluture) care sa se vada pronuntat prin chiloti... cred ca doar in filme exista asa ceva
Ai un noroc fantastic, iar pe sotul tau il invidiez cu adevarat. Esti binecuvantata ! :)) Mult noroc in viata ! :D

Alex

acum 9 ani

Esti o norocoasa.labii tai sunt o comoara,am vazut multe pasarici in viata asta.sunt superbi daca se vad in chilotei.sunt superbi cand te joci cu ei:) meriti labii tai un sarut frantuzesc :)