LABIA DREAPTA UMFLATA, F MULT SI VANATA

Boli genitale feminine

Postata de OANA ANI cu 10 ani in urma.

BUNA ZIUA! ACUM 24 DE ORE M AM LOVIT IN CADRU DE LA BICICLETA SI MI S A UMFLAT FOARTE TARE LABIA DREAPTA SI INVINETIT!AM FOST LA GINECOLOG SI MI A SPUS SA TIN GHETA ,SA IAU UN ANTIINFLAMATOR! SA ASTEPT CA ESTE DEVREME ! ESTE GRAV? ESTE CAT PUMNUL DE UMFLAT SI NU POT SA MERG SAU SA TIN CEVA PE MINE! VA ROG AM NEVOIE DE UN RASPUNS!

Raspunsuri (5)

Georgiana

acum 10 ani

Am patit si eu acelasi lucru acum 20 de ore , dar m am ales si cu taietura a labiilor.......Nu gasesc nici o informatie legata de aceasta problema....

madalina

acum 10 ani

Azi dimineata m-am trezit si am vrut sa intretin un contact cu sotul mae si am obserbat ca labia dreapta este foarte umflata si vanata si ma si mananca nu stiu ce se intampla puteti si imi spuneti ce este nu gasesc nimic pt asta

giulia

acum 9 ani

buna am si eu acceasi problema si nu stiu ce sa fac ma doare foarte tare nu ma pot misca ..exista vreun tratament??va rog ajutati-ma

Utilizator11565558593

acum 4 ani

Cum s-a rezolvat?

Lup Adelina

acum un an

Buna seara am văzut ce ați pățit și eu am pățit tot așa îmi puteți să îmi spuneți și mie ce ați făcut în legătură cu asta
Dar eu nu am fost la spital