intrebare

Boli genitale feminine

Postata de mihaela1062 cu 13 ani in urma.

buna,de cateva zile am niste scurgeri cu un miros neplacut si o usoara mancarime in zona genitala...puteti sa-mi spuneti in mare cam ce ar putea fi?sunt putin speriata,va rog daca puteti sama ajutati...multumesc

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Da, este o infectie. Poate fi o bacterie, o ciuperca, o BTS, ceva de acest gen. Mergi la ginecolog si fa o lama pentru analize. Asa vei primi diagnostic si tratament.

koka

acum 13 ani

da pote fi cauza unui tratament cu medicamente facut de tine in ultimul timp eu am patito de la oxacilina ,trebue sa mergi la ginecolog