intepatura la urinare

Boli genitale feminine

Postata de mmmdrk cu 14 ani in urma.

buna seara! am mare nevoie de sfatul vostru!
simt o intepatura la sfarsitul urinarii, aceasta este a doua zi si acum se e si mai dureros ca ieri. mi s-a intamplat dupa ce am facut sex cu logodnicul meu acum 3 zile (mai exact duminica).tin sa precizez ca la prima urinare dupa ce ma spal nu ma inteapa decat foarte putin, dar nu ma deranjeaza. ce pot sa fac pana ajung la un medic? va multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

Alice70

acum 14 ani

Sa consumi multe lichide...pana mergi la medic. Numai bine!

diana.s162261

acum 14 ani

mda...si mie mi se intimpla acelasi lucru,e ciudat pt ca la mine sa intimplat inaintea contactului sexual si acuma se prelungeste...

mmmdrk

acum 14 ani

am luat ceva pastile, dar am fost si la medic si mi-a luat vreo 5 probe pentru analize printre care si urocultura, acum sa vedem razultatele, din voi afla daca este cistita sau nisip la rinichi.