Intarziere menstruatie

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileApp150330210426978 cu 8 ani in urma.

Buna seara, de aproximativ o saptamana imi intarzie menstruatia, am mancarimi si usturimi si fiindca sunt destul de ingrijorata am facut un teat de sarcina, dar a iesit negativ. Poate fi vorba de o infectie?
Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

bianca.anghel13

acum 8 ani

Buna! Eu te sfatuiesc sa mergi la un consult ginecologic si in niciun caz sa nu urmezi tratamente dupa ureche pentru ca iti pot inrautati situatia.Iti recomand sa mergi la domnul doctor Silviu Istoc,este medicul meu de vreo 3 ani,insa ii poti scrie si pe facebook despre afectiunea ta,sunt sigura ca iti va raspunde.sanatate!