Intarziere Ciclu?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11576101872 cu 4 ani in urma.

Va salut comunitate!Desi sunt barbat as dori sa adresez o intrebare.Eu si prietena mea,20 respectiv 19 ani am facut dragoste,de obicei folosim prezervativ insa de aceasta data ne-am decis sa nu folosim.Minunata experienta s-a intamplat pe 7 iar prietenei mele trebuia sa ii vina menstruatia pe 9 dupa cum ea sustine.Dupa o intarziere de 2 zile a avut dureri abdominale usoare si o scurgere mica "pata" rosie dimineata, insa in timpul zilei nu a mai avut nici scurgeri nici dureri.Ar putea fi vorba de o sarcina sau o menstruatie intarziata.Dupa terminarea actului sexual ejacularea s-a produs in afara vaginului.Sper sa imi puteti oferi un raspuns,prietena mea este foarte stresata iar eu incerc sa gasesc raspunsuri pentru a o linisti.Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1492497333

acum 4 ani

Bună . Da este posibil să fie însărcinată. Dar totuși să facă un test de sarcina. Dacă e însărcinată îi doresc sarcina usoara.