ingectii vaginale

Boli genitale feminine

Postata de tufish cu 11 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare.de ceva timp am secretii vaginale foarte dese si urat mirositoare.ce ar putea fi?m0ar ajuta conesten ovule?am auzit ca este bun pentru mai multe infctii

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa va consulte un ginecolog si sa efectuati un examen al secretiei vaginale pentru identificarea agentului infectios; astfel, veti primi tratament tintit.