informatie

Boli genitale feminine

Postata de domnica13 cu 13 ani in urma.

surgerile albe frecvente, este simtomul carei boli? asta si in cazul in care nu exista o viata sexuala continua, iar virsta ma este de 37 de ani.
Folosesc contraceptive de f. multi ani fara sa fii avut deranjamente din partea organismului in acest sens, avind in momentul de fata si un copil de virsta de 8 ani.

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 13 ani

Un medic ginecolog ar putea să vă ofere cele mai clare explicaţii, în urma unui consult ginecologic