informatie

Boli genitale feminine

Postata de cristiana68 cu 15 ani in urma.

in urma cu 2 luni am facut un avort si de atunci nu mi-a venit inca ciclul menstrual.Ce se intampla?mentionez ca in prezent alaptez

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Am auzit ca dupa 35-40 de zile o sa-ti vina dar vei avea dureri mari. Ar fii bine sa mergi sa-ti faci un control ginecologic. Multa sanatate

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
De regula, ciclul dupa avort apare dupa 6 saptamani. Ar fi indicat un control ginecologic, sa vezi daca vindecarea este completa.
Sanatate maxima!