Inflamarea clitorisului

Boli genitale feminine

Postata de pufoasa cu 12 ani in urma.

De 2 zile ma doare clitorisul, mi s-a umflat si este rosu, nu mai suport nici chiloti pe mine ca ma ating si ma doare, ce pot sa iau sa imi treaca durerea???

Raspunsuri (15)

Iuli

acum 12 ani

Trebuie intai depistat ce se intampla, ce a provocat aceste simptome. Personal nu am mai auzit sa apara asa ceva mai ales din senin. Va recomand sa mergeti urgent la medic.

pufoasa

acum 12 ani

Am avut un contact sexual, dar am folosit prezervativ, iar a doua zi a inceput sa ma doara, iar labiile mici sunt umflate si rosi, orice atingere ma doare.

killer

acum 12 ani

du te repede la un medik k ii grav de tot

Iuli

acum 12 ani

Poate fi o alergie. Urgent la medic!!

IOANA

acum 12 ani

dupa simptomele pe care le ai, cred ca ai candidoza, asa am patit si eu, o poti lua de la partener, din toalete sau de la antibiotice puternice, mergi la ginecolog dar pana ajungi o poti ameliora cu canesten crema, dar nu definitiv

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

pufoasa

acum 12 ani

Am fost la ginecolog si mi-a zis ca am facut o alergie

miki

acum 10 ani

Ce ti a recomandat medicul?

cineva

acum 12 ani

DE CELE MAI MULTE ORI PREZERVATIVELE PROVOACA ACESTA ALERGIE AI GRIJA CE PREZERVATIVE FOLOSESTI...

nimeni altcineva

acum 11 ani

De 2 zile mi-a aparut ceva pe clitoris ca o inflamatie s-a marit putin si am dureri si usturimi groaznice. Ce as putea folosii pentru a se retrage inflamatia si sa nu mai am dureri sau usturimi? asta mi-a aparut de cand am inceput sa folosesc alt fel de obeuri pana acum nu am avut nici o problema,dar dupa folosirea lor mi-a aparut asta

miki

acum 10 ani

Pufoasa, ce ti a recomandat medicul pt alergie?

comy

acum 9 ani

Buna. M-am trezit de dimineata cu durere in jurul vaginului iar la cateva ore mi sa umflat clitorisul,pe mn nu ma doare doar ca am mancarimi si ma jeneaza foarte tare. Va rog frumos ajutatima cu un raspuns. Nu stiu ce sa fac sunt speriata pt ca sunt si insarcinata

cami

acum 9 ani

Bunaa de ce va timp mi sa umflat clitorisul si mam iritat si in zona vaginala stie cnva de cee ?

mihaela548

acum 8 ani

Azi am vazut ca mi s''a umflat clitorisul si nu stiu ce ar putea fi( o infectie poate, nu stiu ) nu am discutat cu partenerul meu pentru ca nu vreau sa il sperii, mentionez ca doar cu el am intretinut relatii sexuale . Va rog mult sa ma ajutati cu un sfat ( ce ar putea fi ) as vrea sa mai spun ca am 17 ani ! Nici mamei nu as vrea sa ii spun pentru ca imi este frica .. VA ROG MULT SA MA AJUTATI ,nici nu mai stiu ce sa fac. VA ROG SA MA AJUTATI CU IN SFAT !! Va multumesc din suflet !

Utilizator11544655106

acum 5 ani

Buna....de vreo 2.sapatamni
ma doare clitorisul, mi s-a umflat si e lăsat până în fund nu știu dc mi se întâmplă nu am avut prombeleme cu așa ceva va rog frumos spunetim ce sa fac și ce să iau pt așa ... Am vârstă de 18 anii ... Va mulțumesc