inflamare clitorisului

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileApp150330210314753 cu 9 ani in urma.

Bune acum 4 zile mi-a aparut o bubita pe clitoris am crezut ca voi scapa de ea dar a 2 zi a inceput sa ma doara iar acum mi se pare ca s-a umflat si este rosu nu pot sa dorm ma jeneaza atunci cand merg iar cand ating ma doare. Am 16 ani si sunt virgina am fost la medic dar a zis ca nu poate face nimic ca imi va trece, m-am spalat cu ceai concentrat de musetel dar nimic tot ma doare e pentru prima data cand patesc asa ceva cum pot sa ameliorez durerea un unguent ceva?

Raspunsuri (3)

Roxana

acum 9 ani

Posibil sa fie un cos care se va retrage singur. Lasa-l in pace.

aspen

acum 9 ani

Incearca sa aplici gel aloe vera sau ulei din seminte de neem.

MembruMobileApp150330210314753

acum 9 ani

Multumesc pentru raspunsuri