infectie urinara

Boli genitale feminine

Postata de ema10 cu 12 ani in urma.

cum pot scapa de o infectie urinara,care reapare la cateva luni?

Raspunsuri (3)

i. vasilescu

acum 12 ani

incercati Cystinol akut este obtinut din plante (strugurii ursului). are actiune antibacteriana, antiinflamatoare, antiseptica urinar si este recomandat in cazul infectiilor tractului urinar, al cistitelor.

se iau cate 2 pastile de 3 ori pe zi, timp de 7-10 zile, o cutie are 60 de pastile.

ema10

acum 12 ani

Multumesc pentru raspuns

i. vasilescu

acum 12 ani

prospectul aici: http://www.3f.ro/images/documents/documents_26_normal.pdf