infecție tricomonas

Boli genitale feminine

Postata de elac cu 9 ani in urma.

Vă rog să-mi spuneti cum poate să-și revină mucoasa vaginală în urma traumatizării cu ovule date care m-au afectat foarte tare. Precizez că ovulele au fost date pentru o infecție cu tricomonas. Organismul nu le suportă. Am luat și metronidazol, ( 8 pastile) -acum 3 săptămâni, iar recent 4 zile atrican 2/zi). Cred că mi-a trecut, dar usturimile sunt în continuare groaznice. Toate acestea au fost luate după rețete date de medici. Vă rog frumos să-mi spuneți cum pot scăpa de usturimile groaznice care mă chinuie.

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 9 ani

TIS farmaceutic are un gel cu propolis care cicatrizeaza si echilibreaza flora vaginala . Se numeste GINOTISOL , se prezinta in tub de 40 ml ,cu aplicator,la pretul de 14 lei.