herpes

Boli genitale feminine

Postata de alis28 cu 12 ani in urma.

a auzit cineva de vaccinul abtiherpetic "ANTIHERPIN" si daca da,de unde se poate cumpara...multumesc

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Antiherpinul este o suspensie de antigene solubile de natură proteică, liofilizat, utilizat pentru tratamentul herpesului recidivant şi al zonei zoster, produs de Institutul Cantacuzino. Pentru detalii legate de achiziţionarea acestui produs contactaţi Institutul Cantacuzino.