herpes simplex

Boli genitale feminine

Postata de EMA_S cu 8 ani in urma.

Buna ziua.In urma analizelor pt herpes simplex, rezultatele sint.IgG 162,6U/ml si IgM < 4,5 U/ml.Poate stie cineva ce inseamna,care ati facut aceste analize. Ajung la dr peste 2 sap. si sint putin stresata. O fi herpes genital? va rog o parere

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

nu neaparat poate sa fie herpes genital. dar totusi rezultatele mi se par cam mari. mai repeta analizele dupa 2 sapt.