HELPP!!!!

Boli genitale feminine

Postata de sara7139 cu 13 ani in urma.

As dori sa.mi raspunda cineva la intrebarea,ma doare cind fac pipi,acum seara a inceput,si mai nou acum cind am mers la toaleta si m.am sters,dupa pipi este un pic rosiatic,singeratic(sper sa nu ma insel),va rog sa-mi raspunda cineva!!!va multumesc din suflet!!!o seara minunata va doresc!!!

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Pare a fi ori o infectie urinara, ori o piatra. Trebuie sa mergi repede la urologie sau la nefrologie.

Elena

acum 13 ani

Da sigur cred la fel este o infectie urinara si o candidoza prezenta .Consultati medicul Va pot ajuta cu sfaturi la tel. 0744870194 Multa sanatate

sara7139

acum 13 ani

Va multumesc din sufletpentru raspunsuri!! Aseara am fost la urgenta,este vorba de piatra,nu de o racela,am 40 anni,dar pina acum nu am avut candidoza...am inceput de aseara sa iau antibiotice,nu mai prezint dureri la urinat,un pic stau bine,pentru ca,nu mai ma doare si nu mai merg din 2 in doua minunte la toaleta..trebuie intii sa fac un set de analize, dupa care sa vad concret ce mi se intimplà.....Elena multumesc pentru numarul de telefon,nu locuiesc in tara,insa stiu cu siguranta ca de fiecare data, ca, voi ati fost clare cu raspunsurile!va multumesc mult!!o zi frumoasa va doresc!!!

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului