help me

Boli genitale feminine

Postata de fainoasa cu 12 ani in urma.

mi-a curs ceva gelatinos de jos,stiti de la ce?dati-mi un sfat va rog

Raspunsuri (5)

eva40

acum 12 ani

te rog sa mergi la un specialist,ginecolog,altfel...nimeni nu stie in afara de tine de unde o ai

Adrienne

acum 12 ani

Poate fi vorba despre mucusul cervical care,pe la mijocul perioadei unui ciclu menstrual,incepe sa se schimbe atat ca volum cat si ca textura. Acesta perioada dureaza cateva zile,atat cat tine ovulatia [perioada fertila]. Acesta este semnul daca doresti o sarcina.

fainoasa

acum 12 ani

va multumesc mult

fainoasa

acum 12 ani

va multumesc din suflet,:X:X:X:X

fainoasa

acum 12 ani

msk mult poopici