Glanda Bartolonita

Boli genitale feminine

Postata de marianabunu cu 11 ani in urma.

Sa tratat cineva de bartolonita prin tratament homeopat

Raspunsuri (4)

Anuska

acum 11 ani

Raspunsul este da. M-am tratat 7 zile cu oxacilina si un unguent (imi pare f rau ca nu-mi amintesc denumirea, au trecut 10 ani)

maria1251

acum 11 ani

Oxacilina nu este un antibiotic? ;))

maria

acum 11 ani

Nu si-a facut efect nici un tratament.Periodic mi se inflama si aveam dureri groaznice si cand mi-a spus medicul ca poate ajunge inflamatia la dimensiuni enorme m-am hotarat sa ma operez.Se scoate scoate camasa inflamatiei(asa s-a exprimat medicul chirurg )si nu mai ai probleme niciodata .Operatia este ft usoara,de 20 de ani nu am mai avut probleme.

paula ana 29 ani

acum 11 ani

in 10nani am avut de 5 ori abces bartholinean si ultima data am decis cu medicul meu sa-miextirpe glada si vreau sa va spun ca ma simt foarte bine spe ca nu voi avea probleme la glanda care mi- a ramas