ginecologie

Boli genitale feminine

Postata de raluca26196579 cu 15 ani in urma.

am dureri groaznice in partea dreapta cu intepaturi in "buric"durerea se prelungeste pe sold dupa urinat miroase foarte urat

Raspunsuri (2)

andrei178

acum 15 ani

S-ar putea sa fie vorba despre o infectie urinara. Dar nu este exclusa nici o alta afectiune. Fa-ti niste analize din urina. Sanatate!

carmen658

acum 15 ani

Ar fi bine sa mergi la un consult ginecologic, nu este bine sa stai asa. Poate iti prescrie medicul niste ovule. Iar despre partea cu urina mirositoare sigur ai o infectie care trebuie urgent tratata. Sanatate.