ginecologie

Boli genitale feminine Ginecologie

Postata de cristina672111613 cu 15 ani in urma.

as vrea sa va intreb daca se poate sa se verifice daca o persoana de sex feminin a intretinut relatii sexuale intr-o perioada de 6 luni.sper sa nu deranjeze intrebarea mea si daca este posibil astept un raspuns de la voi.va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Dorina6899908

acum 15 ani

La un eventual control gin.se poate constata doar daca mai este sau nu virgina,daca exista vreo infectie,eventual o sarcina,etc.Dar nu cred ca poate spune cineva daca a intretinut sau nu relatii sexuale,intr-o anumita perioada de timp.