ginecologi

Boli genitale feminine

Postata de emilia69113249 cu 15 ani in urma.

Stie careva un ginecolog bun in Baia Mare?va rog anuntatima cat de repede.multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Lorenaa,
Ai putea incerca la medicul Radu Roman de la Euromedica Hospital; sunt nmai cuvinte de lauda la adresa dumnealui.
Sau la medicul Anatolie Florea de la Jersey Transilvania. Sau poti incerca la Spitalul Judetean la medicul Nicolae Costin, care are si cabinet medical individual.
Sanatate maxima!