Ginecolog

Boli genitale feminine

Postata de Fulg-de-nea cu 14 ani in urma.

Spuneti-mi va rog daca stiti un medic ginecolog bun in Bucuresti.Va multumesc.

Raspunsuri (21)

raluca

acum 14 ani

Citat:
Spuneti-mi va rog daca stiti un medic ginecolog bun in Bucuresti.Va multumesc.

Eu am o doctora foarte buna si ti-o recomand cu cea mai mare placere daca esti deacord. Vrei sa ramai insarcinata?

Fulg-de-nea

acum 14 ani

Am cateva probleme de menstruatie mai delicate si un chist la ovar pe care nu am avut timp sa il tratez,m-am lasat prinsa in viata mea plina de schimbari si probleme si am uitat de sanatatea mea cam de2 ani.M-am mutat aici cu ceva timp in urma si nu stiu nici un medic bun la care sa aplelez si la care sa merg cu incredere.

ionica

acum 14 ani

Citat:
Spuneti-mi va rog daca stiti un medic ginecolog bun in Bucuresti.Va multumesc.

Buna,
Este foarte greu sa-ti gasesti in ziua de azi un medic bun si mai ales ginecolog. Majoritatea medicilor umbla doar dupa interes - banii, in rest....mai nimic.

Eu vb in cunostinta de cauza.
Daca nu ai o recomandare de la cineva sau daca nu ai bani, nici nu vei fi tratat omeneste si normal.

Cat de spital, ce sa mai vb, este jale in cazul in care vrei sa te internezi.Degeaba platesti contributia asigurarilor sociale, la fel se intampla, daca nu ai bani pentru o banala operatie, te lasa sa astepti sau ti-o face in bataie de joc.

Cum vad banii - doctorii incep sa-ti vb, se schimba comportamentul lor fata de tine. Sanatate

raluca

acum 14 ani

Citat:
Am cateva probleme de menstruatie mai delicate si un chist la ovar pe care nu am avut timp sa il tratez,m-am lasat prinsa in viata mea plina de schimbari si probleme si am uitat de sanatatea mea cam de2 ani.M-am mutat aici cu ceva timp in urma si nu stiu nici un medic bun la care sa aplelez si la care sa merg cu incredere.

Daca ai doar un chist este ok, poate prin tratament medicamentos va disparea. Si eu am avut chisturi, dar fiind foarte mari nu am avut ce face de cat laparoscopie. Deci, doctora se numeste Ramona Rotaru, este medic specialist obstretica ginecologie - si nu ca vreau sa o laud, dar am fost la cativa medici....m-au lasat rece. Uite si nr. de telefon personal al doctorei - 0757076333. Mult succes. Daca vrei sa mai vb ma gasesti pe forum

Fulg-de-nea

acum 14 ani

Multumes din suflet pentru sfat....

raluca

acum 14 ani

Citat:
Multumes din suflet pentru sfat....

Poate dupa ce vei ajunge pe mainile ei si iti va fi bine, imi vei mai scrie cum a decurs totul. Iti doresc sanatate si nu-ti fie teama

Sheila

acum 14 ani

Si eu iti pot recomanda un doctor bun dar este barbat, daca nu te deranjeaza iti pot da date de contact. Avantajul este ca il poti gasi pana seara la 9 in spital cand e de garda la CFR 2, sau dimineata in policlinica pt analize
Numai bine

Duerel.Deea

acum 14 ani

Iti recomand cea mai buna doctora din lume!!!pe mn m-a scapat de un lucru f grav,nu exista om mai pricepui k ea!!se numeste dna Oncescu si este medic ginecolog in spitalul de urgenta Floreasca!daca esti interesata iti voi da nr ei de tel!iti garantez k te face k noua!

dalyna

acum 14 ani

Citat:
Spuneti-mi va rog daca stiti un medic ginecolog bun in Bucuresti.Va multumesc.

Un medic bun este si D-na Dr. Oana Toader o gasesti la Polizu sau la Euroclinic, de asemenea ti-as recomanda-o si pe D-na Dr. Zaharia Oana de la Medsana

xadela

acum 14 ani

Eu iti recomand doctorul la care merg eu, dl Benedict Ancăr , un doctor exceptional. Poate fi gasit la Esthera si la Polizu

Cauta

acum 13 ani

Eu am fost la domnul doctor Dan leru si am fost foarte multumita, mi-a rezolvat o problema ginecologica de care nu reuseam sa scap de peste 2 ani de zile http://www.romclinic.ro/index.php?page=echipa

Mariana

acum 13 ani

Buna!
Stie cineva daca d-na dr. Ramona Rotaru are cabinet si la un spital de stat? Eu o stiu doar de la Sanador si stiu ca este foarte buna, dar nu-mi perminte buzunarul sa ma duc numai acolo.

Ramona vlad

acum 13 ani

Este o marsava. Trebuie sa o eviti!

Florina

acum 13 ani

Pe doctorita Rotaru Ramona o poti gasi la spitalul sf Pantelimon. Este o doctora ok,cu ea voi naste si eu

Alina

acum 13 ani

Nu sfatuiesc pe nimeni sa mearga la doctorita Rotaru Ramona.NU se ocupa deloc de pacientele ei si este interesata doar de BANII. Este cea mai p***a doctora pe care am cunoscut-o pana acum!!!!!!!!!!!!!Verisoara mea a nascut cu ea anul acesta si i-a facut o operatie in bataie de joc, iar cand i-a spus ca nu e multumita si ca i-a fcut o operatie ffff mare a inceput sa rada! FERITI-VA DE EA!!!

gabriella ilie

acum 12 ani

si eu tot pe doctorita rotaru o recomand.merg la dansa de 2 ani de zile,si sunt foarte multumita,la sf pantelimon.iar la bani sincer eu ii dau cat am si nu mereu.acum 3 luni m-am operat la parascop,de 2 chiste de 5 cm fiecare unul pe stanga unul pe dreapta,si m-a trimis la un doctor foarte buna la spitalul militar,doctorul niculescu.acum sunt bine,mi-am facut eco si numai am nimic.astept sa faca toate analizele pt a putea face un bebe.v`o recomand cu mare drag

gramatica

acum 11 ani

chiste, doctora....... un medic bun pentru limba romana mai gasim?!

dora

acum 10 ani

ai uitat "la parascop"...

Pacient

acum 8 ani

SORIN VASILESCU!este un doctor excepțional,mereu disponibil la telefon,te suna înapoi daca are treaba in acel moment,este amabil,este foarte priceput,tânăr,este atent cand vorbești cu el,am născut natural odată,a doua oară tot cu dânsul voi naște cu siguranța,este de recomandat!Dr. Vasilescu Sorin de la spitalul municipal,clinica euromed sau med life!

Anamaria

acum 7 ani

Despre dr.Vasilescu pot confirma si eu ca este foarte amabil, atent si profesionist si isi da interesul sa iti solutioneze problema. Pentru mine aceste elemente sunt esentiale.

Pag 1 din 2