Ginecolog, Braila

Boli genitale feminine

Postata de a359 cu 8 ani in urma.

Buna! Am mare nevoie de un sfat. Mi-ati putea recomanda un medic ginecolog din Braila?

Am dureri la ovarul drept. Stiu de la 12 ani ca am ovare polichistice, dar ma doare din ce in ce mai tare.

Am 17 ani, mama a decedat, iar cu altcineva nu am cu cine sa discut, asa ca trebuie sa merg singura, insa mi-e foarte frica de ce imi va spune si imi e teama si ca nu ma va primi singura, fiindca nu sunt majora.

Orice sfat mi-ar prinde bine, multumesc enorm!

Raspunsuri (1)

pissy_misha88

acum 8 ani

Buna,eu am fost o data la un control la doamna doctor Gradea din Braila,are cabinetul la Scolilor,insa nu mai tin minte exact toate detaliile sau adresa fixa...