genital

Boli genitale feminine

Postata de laur@ cu 13 ani in urma.

buna ziua tuturor , am si eu o intrebare si anume: ce anume poate determina scurgerile maronii , vascoase , fara miros inainte si dupa manstruatie?. Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Sange coagulat, mai vechi. Toate avem asa. Nu te speria. Si eu cand am avut primele dati m-am speriat un pic (am inceput sa am asa la cativa ani dupa ce mi-a venit ciclul prima oara) pe urma m-am lamurit ca e normal. Daca isi schimba mirosul sau consistenta poti merge la un medic. Altfel e ok.

laur@

acum 13 ani

multumesc frumos de raspuns